Zosvetľujúca oxywhite TERAPIA

4 položiek celkom
169.png
€18

Denný, multifunkčný kozmetický produkt, ktorý funguje ako ochranná bariera pokožky, a zároveň pôsobí ako ľahký make-up. Anti-Age BB + CC krém nielenže dodáva ochranu...

DIAMANTOVÝ PEELING S PERLAMI
€18

Hĺbkový a dermabrázny  čistiaci produkt:  zmes enzýmov, perličkový extrakt, dermabrazívne kryštály  perle a rubínový prášok. Pokožku vyhladzuje a  rozžiari po prvom použití....

PROFI ČISTIACE MLIEKO
€22

Jemné čistenie a odstránenie  make-upu čistiacim mliekom s Aloe Vera a hodvábnym vláknom, bez alkoholu pre celú tvár a oblasť očí obrys. Odporúčame pre každý typ pokožky,...

DIAMOND EYE  očný Krém
€29

Najnovšia inovácia pre jemnú oblasť obrysov očí. Posilňuje krvný obeh, znižuje tmavé kruhy a vačky pod očami. Chráni túto jemnú pokožku proti každodennej agresii a zabraňuje...

Kyslíková a zosvetľovacia "OxyWhite" terapia - pre profesionálov! 

Revolučná metóda pre efektné zosvetlenie a lifting pokožky.

Každý krok línia rieši svoj konkrétnu úlohu a pripravuje pokožku k nasledujúcej fáze procedúry. 

Ovocné kyseliny (glykolová, mliečna, ovocná), aktívny retinol a botanické zosvetlovače jemne a efektívne odstraňujú odumreté bunky, urýchľujú obnovu tkanív, stimulujú látkovú výmenu, kontrolujú tvorbu pigmentu. Procedúra nasycuje pokožku vitamínom С, ktorý je v stabilnej forme a optimálnej koncentrácii, čo umožňuje uchovať aktivitu askorbovej kyseliny počas uskladnenia prípravku. Vitamín C sa aktivuje bezprostredne pred jeho nanesením na pokožku - toto unikátne riešenie je know-how spoločnosti LIDERA GROUP - ProfiDerm.

Účinok procedúry:
Spomaľuje tvorbu melanínu, zasvetľuje hyperpigmentáciu
Stimuluje fibroblasty, zvyšuje syntézu kolagénu, elastínu, glykozaminoglykánov
Zlepšuje imunitu pokožky a jej ochranné funkcie
Má pozitívny vplyv na tvorbu a skvalitnenie rohovej vrstvy, čo zlepšuje vzhľad pokožky
Odstraňuje kožný maz, odstraňuje odumreté bunky, dokonale čistí a sťahuje póry
Vyvažuje farbu pokožky, omladzuje a dodáva tvári jas
Pokožku okysličuje, hydratuje a tonizuje
Zahladzuje stopy únavy, stresu, navracia tvári odpočinutý a svieži vzhľad.

Výsledkom je, že sa drobné vrásky vyhladzujú, farba tváre sa zlepšuje, pokožka je oveľa pevnejšia a pružnejšia, je dokonale tonizovaná. K olupovaniu dochádza len mierne.

Je dôležité mať na pamäti, že lepšie výsledky pri zosvetlenie hyperpigmentácie možno dosiahnuť, ak bude procedúra v salóne kombinovaná s domácou starostlivosťou s pomocou línie ProfiDerm.

POSTUP SALÓNNEHO OSETRENIA

Okysličujúca a bieliaca liečba ProfiDerm znižuje výskyt tmavých škvŕn na pokožke: pehy, vekové škvrny, škvrny po tehotenstve a ďalšie.

Obsahuje 4 produkty:

  1. Peeling Activator A

Aktivuje prášok na peeling. Obsahuje peroxid vodíka (kyslíková voda), ktorý čistí a bietie tváre a vyplní bunky atómovým kyslíkom.

  1. OxyWhite Peeling B

OxyWhite peeling je kozmetický výrobok, ktorý sa používa na hlboké čistenie a exfoliáciou kože úpravou horných vrstiev kože. Tento peeling doslova pomáha vyčistiť odumreté kožné bunky, takže tvár je čistejšia a jasnejšia. Tiež pomáha znižovať viditeľnosť jaziev, vekových škvŕn a vrások. Obsahuje droždie, skutočný poklad komplexu vitamínu B a bohatý na mikroelementy.

  1. OxyWhite sérum C

Sérum je silný vzorec, ktorý rýchlo a bezpečne odľahčuje hyper pigmentované oblasti a súčasne poskytuje kontrolovanú exfoliáciu. Toto ľahké a ľahko nasiakavé sérum je vynikajúce pre úplné pokrytie alebo zosúladené posunutie do problémových oblastí. Obsahuje zložku SEPIWHITE MSH, ktorá je odľahčujúca látka, zľahčuje pleť a hyper-pigmentované oblasti (vekové škvrny) inovatívnym spôsobom pôsobenia. V priebehu 7 dní sa vyskytne veľmi rýchly výsledok.

Obsahuje tiež degradovateľný vitamín C, ktorý chráni pokožku pred poškodením vonkajšieho prostredia, ako je žiarenie, znečistenie a ďalšie. Tiež stimuluje syntézu kolagénového tesnenia pevnejší, jasnejší efekt.

  1. OxyWhite MAsk D +

Táto Oxy White Maska D + je ideálny nástroj na prevenciu podráždenia. Neustále obnovuje pokožku a zároveň utíši a hlboko hydratuje. Skladá sa z kvasiniek bohatých na komplex vitamínu B a vitamínu C - silný antioxidant, ktorý pôsobí na voľné radikály v koži, ktoré spôsobujú predčasné starnutie