Lymfodrenáž Merida

Kód: 300
9 hodnotení

Lymfodrenáž

Lymfatické terapie idú v poslednej dobe veľa dopredu . Jednak majú výborné účinky z kozmetického hľadiska , ale tiež sa veľmi uplatňujú v zdravotníctve . Z kozmetického hľadiska sa podieľajú predovšetkým na odstránenie celulitídy .

Cieľom metódy je podpora detoxikácie organizmu , sformovanie postavy a zredukovanie tuku , najmä obvodov v problémových partiách tela ako sú stehná , zadok , boky , brucho , bochníky na chrbte alebo zadná časť paží , a to až o niekoľko centimetrov počas kompletnej kôry – tj minimálne 10 návštev . Formovanie postavy možno dopĺňať zábaly .

Lymfodrenáže pôsobí na lymfatický systém , ktorý je tvorený lymfatickými cievami a uzlinami . V tomto systéme koluje miazga tzv lymfa , ktorá vzniká z medzibunkovej tekutiny . Funkciou tohto systému je filtrácia a detoxikácie . Ak je z nejakého dôvodu tento systém narušený , dochádza k tvorbe lymfodémy , ktoré je potrebné liečiť , dochádza k usadzovaniu prebytkov vody , tukov a odpadových látok bunkového metabolizmu v medzibunkových priestoroch . Vzniká efekt tzv pomarančovej kože – celulitída ( nevzhľadné hrbolčeky ) .
Cieľom je zlepšiť prúdenie toku lymfy ( nesúce nahromadené odpadové látky ) a uľahčiť jej odtok cez centrálny uzliny do cievneho systému a krvného riečišťa a následne prostredníctvom moču z tela von .

Priebeh prístrojovej presoterapie :

-Vykonáva sa prístrojom s programom a návlekom na príslušnú končatinu , ktorý pracuje podobne ako terapeut . Na končatinu sa navlečie viackomorový návlek , ktorý postupným napĺňaním a vypúšťaním vzduchu vypumpovává vo vlnách lymfu z periférie do centra .

-Na presoterapiu si zoberte netesniace voľné spodnú bielizeň , aby nikde netlačila uzliny ( obzvlášť v slabinách ) . Zákazníčky dostane hygienický návlek na nohy , ktorý si odnesie domov a bude ho využívať na desať aplikácií . Potom dostane nohavice nové . Môžete si priniesť aj vlastné elastické nohavice .
Pri prvom sedení sa začína rozmasírováním lymfatického systému , aby systém zaktivoval zanesené uzliny – rozmasírovaní sa robí prístrojovo navoleným programom . U pacientok ktoré majú ťažkosti a lieči sa na ochorenia spojené s lymfatickým obehom dá dohovoriť aj manuálna lymfodrenáž , táto masáž ale nie je zahrnutá v cene – je možné si ju priplatiť . Intenzívna kúra pri riešení celulitídy a detoxikácie je minimálne 7-10 krát najlepšie obdeň , potom udržiavacia kôra 5 aplikácií raz týždenne . Po udržiavacej kúre je nutná pauza pred opätovnou intenzívnej kôrou minimálne 14 dní až mesiac . V prípade , že nechcete intenzívnu kúru , ale potrebujete masáž zo zdravotných dôvodov , postupujeme podľa aktuálneho stavu a potrieb prípadne na odporúčanie lekára .
Je dôležité dodržiavať pitný režim .

 

Detailné informácie

Podrobný popis

Presoterapia odstraňuje :

-opuch členkov po nadmernej záťaži dolných končatín
-opuchy v bruchu , často pripisované obezite
-opuchy očných viečok a tváre
-potláča sklon k infekčným chorobám z oslabenia imunitného systému
-migrény , bolesti hlavy
-bolesti chrbtice , svalov , bolesti po športových výkonoch
-akné , suchú pleť , rozšírené žilky
-celulitídu , kŕčové žily , napätie a kŕče v končatinách
-poruchu látkovej výmeny v kĺboch - artrózu , dnu
-choroby spojené s krvným obehom
-príznaky starnutia , slabosti , únavu , nespavosť

Zaisťuje a podporuje :

-správnu činnosť čriev , pôsobí proti zápche,

-zaisťuje pružnú pokožku a zdravšie telo

Kontraindikácie :

-všetky zhubné ochorenia ( len s predpisom lekára )
-akútne bakteriálne a vírusové ochorenia
-hnisavé rany
-teplota
-akútna astma
-akútny infarkt miokardu
-bolestivé brucho neznámeho pôvodu
-bolesti neznámeho pôvodu
-opuchy tváre obličkového pôvodu
-akútny zápal obličiek

Presoterapie je hojne využívaná v kozmetike , fyzioterapii a estetickej medicíne pre drenáž a redukciu žilových a lymfatických edémov . Aktivuje obeh ( žilový a lymfatický ) , stimuluje opätovnú absorpciu intersticiálnych tekutín a drenáž týchto tekutín smerom k organickým filtrom .

Lymfodrenáž je ideálnym riešením predovšetkým v týchto prípadoch :

-Prevencia kŕčových žíl
-Edémy po chirurgickom zákroku
-Celulitída , obezita , popôrodná starostlivosť
-Zlepšuje trofismus a obnovuje pružnosť pokožky
-Prevencia trombózy u ležiacich pacientov
-Relaxácia – nepriamo stimuluje celkový obeh a napomáha k pocitu pohody
-Pri ošetrení po zásahoch estetickej chirurgie pre opätovné nastolenie normálneho stavu v danej oblasti . Veľmi dôležité po liposukcii , liposkulptuře a hydrolipoklasii
-Celková detoxikácia organizmu
-Zlý periférny obeh

Technické informácie:

-Napätie: 220V / 240V, 50 / 60Hz
-Displej: dotykový displej 8"LCD
-Príkon: 350W
-Tlaková energia: 40 kPa
-Výstupné napätie: DC36V (vykurovanie)
-Termoterapia-Teplota: 35 až 60 stupňov
-Pracovný režim lymfodrenáže: 9 programových režimov
-Bezpečnosť: Zákazník-bezpečnostná rukoväť,vypínač
-Vykurovanie materiál:  poistka
-Špičková technológia: 18 AIR vzduchových komôr ,ktoré môžu
pracovať súčasne
-Materiál prístroja: ABS
-Váha: 22kg
-Veľkosť balenia: 
Prístroj balenie: 73 * 44 * 37 cm,
Oblek balenie: 86 * 16 * 47 cm

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie